Renkama nauja Intuityvaus valgymo grupė

2012/09/12 – 1:24 pm

Ar kada pagalvojote, kodėl nepaisant informacijos ir žinių apie mitybą gausos, tiek daug pasaulyje nutukusių žmonių? Ar pasvarstote, kodėl nors apie mitybą žinote tiek daug, nepavyksta valgyti taip, kaip norėtųsi? Pasirodo, vien žinių nepakanka. Jei tam, kad pakeistumėte mitybos įpročius, reikėtų tik informacijos ar tobulo mitybos ar sporto plano, plačiai reklamuojamos tabletės ar dietos – visi žmonės būtų liekni. Juk informacijos apie mitybą – gausu.

 

Apie mitybą kitaip – supraskite savo kūną ir jo poreikius

 

Lapkritį planuojame pradėti naują Intuityvaus valgymo grupę.  Ši grupė, kaip ir prieš tai buvusios, padės susirinkusiems keisti požiūrį į maistą, išmokti klausytis ir suprasti kūno siunčiamus signalus, pradėti gerbti ir mylėti savo kūną, atsikratyti persivalgymų, nuolatinių minčių apie maistą, suprasti, kodėl  vargina emocinis valgymas.

 

Ši programa labai naudinga žmonėms, kuriems sunku suprasti  savo alkio ir sotumo pojūčius, kuriuos vargina persivalgymai, emocinis valgymas. Nesvarbu dėl kurių priežasčių  tai atsirado –  ar dėl nuolatinio nepasitenkinimo savo svoriu ir figūra,  ar dietų laikymosi, o gal tiesiog dėl nepakankamo  dėmesio sau ir savo fiziniams bei emociniams poreikiams – programa jums bus naudinga.  Ji padės suprasti savo poreikius ir sukurti autentišką rūpinimąsi savimi.

 

Tiek moksliniai tyrimai, tiek patirtis rodo, kad žmonės, baigę Intuityvaus valgymo programą, išmoksta vadovautis kūno pojūčiais, o ne iš išorės primestomis taisyklėmis, supranta savo poreikius, nustoja persivalgyti.  Dingsta nuolatinis svarstymas, ką ir kiek valgyti, pagerėja savęs vertinimas, atsiranda daugiau pasitikėjimo savimi.

 

Programa remiasi E. Tribole ir E. Resch sukurta Intuityvaus valgymo programa, kurios veiksmingumas įrodytas moksliniais tyrimais.  Grupių užsiėmimus ves vienintelė Lietuvoje sertifikuota Intuityvaus valgymo konsultantė, gydytoja dietologė Aušra  Jauniškytė.

 

Užsiėmimai vyks kartą per savaitę, iš viso 15 užsiėmimų.  Grupės užsiėmimuose bus iki 6 žmonių, jos sudėtis nesikeis,  t.y. nauji žmonės į jau suformuotą grupę nebus priimami, jiems pasiūlysime kitą grupę.  Vienas užsiėmimas truks 1,5 valandos. Grupės vyks ketvirtaieniais nuo 18:30 val.

 

Prieš patenkant į grupę, būtina atvykti į pirmą individualią konsultaciją. Pirmos individualios konsultacijos kaina – 100 lt, vieno užsiėmimo grupėje kaina – 40 lt (160 lt per mėnesį).

 

Kviečiame  registruotis į pirmą konsultaciją el. paštu info@ivalgymas.lt  arba telefonu 861515411

 

Jei turite klausimų, galite juos pateikti čia.

 


 


« Grįžti į naujienas

Ar žinojote, kad...


Sužinokite, ar Intuityvus valgymas Jums tinka?