Nauja Intuityvaus valgymo grupė

2013/10/14 – 3:34 pm

Gyd. dietologė Aušra Jauniškytė-Ingelevičienė

 

Spalio 28 d, prasidės nauja Intuityvaus valgymo grupė.  Ši grupė, kaip ir prieš tai buvusios, padės susirinkusiems keisti požiūrį į maistą, išmokti klausytis ir suprasti kūno siunčiamus signalus, pradėti gerbti ir mylėti savo kūną, atsikratyti persivalgymų, dietų,  nuolatinių minčių apie maistą, suprasti, kodėl  vargina emocinis valgymas.

Apie mitybą kitaip – supraskite savo kūną ir jo poreikius

 

 

Ši programa labai naudinga žmonėms, kuriems sunku suprasti  savo alkio ir sotumo pojūčius, kuriuos vargina persivalgymai, emocinis valgymas. Nesvarbu dėl kurių priežasčių  tai atsirado –  ar dėl nuolatinio nepasitenkinimo savo svoriu ir figūra,  ar dietų laikymosi – programa jums bus naudinga.  Ji padės suprasti savo poreikius ir sukurti autentišką rūpinimąsi savimi.

 

Tiek moksliniai tyrimai, tiek patirtis rodo, kad žmonės, baigę Intuityvaus valgymo programą, išmoksta vadovautis kūno pojūčiais, o ne iš išorės primestomis taisyklėmis, supranta savo poreikius, nustoja persivalgyti.  Dingsta nuolatinis svarstymas, ką ir kiek valgyti, pagerėja savęs vertinimas, atsiranda daugiau pasitikėjimo savimi.

 

Programa remiasi E. Tribole ir E. Resch sukurta Intuityvaus valgymo programa, kurios veiksmingumas įrodytas moksliniais tyrimais.  Grupių užsiėmimus ves vienintelė Lietuvoje sertifikuota Intuityvaus valgymo konsultantė, gydytoja dietologė Aušra  Jauniškytė-Ingelevičienė.

 

Užsiėmimai vyks kartą per savaitę, iš viso 15 užsiėmimų.  Grupės užsiėmimuose bus iki 6 žmonių. Vienas užsiėmimas truks 1,5 valandos. Grupės vyks kiekvieną pirmadienį nuo 14:30 iki 16:00 val.

 

Prieš patenkant į grupę, būtina atvykti į pirmą individualią konsultaciją. Ji skirta įvertinti, kokia yra situacija ir problema, ar jums tinka Intuityvus valgymas, jei ne, informuojama apie kitas problemos sprendimo alternatyvas.Pirmos individualios konsultacijos kaina – 70 lt, vieno užsiėmimo grupėje kaina – 30 lt.

 

Kviečiame  registruotis į pirmą konsultaciją internetu arba telefonu 861515411

 

 

 « Grįžti į naujienas

Ar žinojote, kad...


Sužinokite, ar Intuityvus valgymas Jums tinka?