Nauja intuityvaus valgymo grupė prasidės kovo mėnesį. Kviečiame registruotis

2013/01/31 – 8:20 pm

Ar kada pagalvojote, kodėl nepaisant informacijos ir žinių apie mitybą gausos, tiek daug pasaulyje nutukusių žmonių? Ar pasvarstote, kodėl, nors apie mitybą žinote tiek daug, nepavyksta valgyti taip, kaip norėtųsi? Pasirodo, vien žinių nepakanka. Jei tam, kad pakeistumėte mitybos įpročius, reikėtų tik informacijos ar tobulo mitybos ar sporto plano, plačiai reklamuojamos tabletės ar dietos – visi žmonės būtų liekni. Juk informacijos apie mitybą – gausu.

 

Apie mitybą kitaip – supraskite savo kūną ir jo poreikius

Kovo mėnesį prasidės nauja Intuityvaus valgymo grupė.  Ši grupė, kaip ir prieš tai buvusios, padės susirinkusiems keisti požiūrį į maistą, išmokti klausytis ir suprasti kūno siunčiamus signalus, pradėti gerbti ir mylėti savo kūną, atsikratyti persivalgymų, nuolatinių minčių apie maistą, suprasti, kodėl  vargina emocinis valgymas.

 

Ši programa labai naudinga žmonėms, kuriems sunku suprasti  savo alkio ir sotumo pojūčius, kuriuos vargina persivalgymai, emocinis valgymas. Nesvarbu dėl kurių priežasčių  tai atsirado –  ar dėl nuolatinio nepasitenkinimo savo svoriu ir figūra,  ar dietų laikymosi – programa jums bus naudinga.  Ji padės suprasti savo poreikius ir sukurti autentišką rūpinimąsi savimi.

 

Tiek moksliniai tyrimai, tiek patirtis rodo, kad žmonės, baigę Intuityvaus valgymo programą, išmoksta vadovautis kūno pojūčiais, o ne iš išorės primestomis taisyklėmis, supranta savo poreikius, nustoja persivalgyti.  Dingsta nuolatinis svarstymas, ką ir kiek valgyti, pagerėja savęs vertinimas, atsiranda daugiau pasitikėjimo savimi.

 

Programa remiasi E. Tribole ir E. Resch sukurta Intuityvaus valgymo programa, kurios veiksmingumas įrodytas moksliniais tyrimais.  Grupių užsiėmimus ves vienintelė Lietuvoje sertifikuota Intuityvaus valgymo konsultantė, gydytoja dietologė Aušra  Jauniškytė.

 

Užsiėmimai vyks kartą per savaitę, iš viso 15 užsiėmimų.  Grupės užsiėmimuose bus iki 6 žmonių. Vienas užsiėmimas truks 1,5 valandos. Grupės vyks kiekvieną pirmadienį nuo 18:00 iki 19:30 val.

 

Prieš patenkant į grupę, būtina atvykti į pirmą individualią konsultaciją. Ji skirta įvertinti, kokia yra situacija ir problema, ar jums tinka Intuityvus valgymas, jei ne, informuojama apie kitas problemos sprendimo alternatyvas.Pirmos individualios konsultacijos kaina – 100 lt, vieno užsiėmimo grupėje kaina – 40 lt (160 lt per mėnesį).

 

Kviečiame  registruotis į pirmą konsultaciją internetu arba telefonu 861515411

 

Jei turite klausimų, galite juos pateikti čia.

 « Grįžti į naujienas

Ar žinojote, kad...


Sužinokite, ar Intuityvus valgymas Jums tinka?