Kviečiame registruotis į Emocinio valgymo grupę!

2014/09/01 – 12:14 pm

Kviečiame registruotis į naują Intuityvaus valgymo grupę. Ji prasidės vasario 10 d, vyks kiekvieną antradienį nuo 19:30 iki 21:00 valandos adresu Ulonų 5. Tai 15-os užsiėmimų programa. Vieno užsiėmimo grupėje kaina 23,09 € (79,74lt)


 
Mane nuolat nustebina, kaip susirūpinimas maistu, kūnu ir jo formomis sukelia tiek rūpesčio, o neretai ir kančios, atima laiko, ir neleidžia atskleisti savo tikrojo potencialo. Nuo pat savo, kaip gydytojos dietologės, darbo pradžios dirbu su žmonėmis, kuriuos vargina valgymo problemos – persivalgymai, svorio didėjimas arba didžiuliai svyravimai, daugybė nesėkmingų dietų, nepasitenkinimas savo kūno formomis, valgymo sutrikimai.

 
Galima būtų pagalvoti, kad būtų tiesiog paprasčiau negalvoti apie maistą, kūną, nesirūpinti juo. Bet gyvenimas ne visuomet būna paprastas, o gyvenimiški sunkumai neretai priverčia kreiptis pagalbos ir paguodos ieškoti maiste. Ir net jei atrodo, kad viską žinai apie mitybą, praktiškai išbandei tūkstančius patarimų (kai kurie jų kada nors netgi ir padėjo), supranti, kokios emocijos ar jausmai skatina valgyti, nėra lengva tai pakeisti.
 
Darbas su valgymo iššūkiais yra labai įdomus. Žingsnis po žingsnio nustoji riboti maistą, mažėja valgymo problemos, kaltės dėl valgymo ir atsiskleidžia tikroji žmogaus esybė. Atsiranda laisvės ir energijos, noro veikti. Kūnas tampa mielesnis, nustoji kaltinti jį ir tikėtis, kad pasikeitus kūnui, išsispręs gyvenimiškos problemos. Pajunti, kad gyvenimas priklauso nuo tavęs.
 
Intuityvus valgymas siūlo eiti ir parodo, kaip eiti šiuo keliu. Kelionėje mes lydime ir padedame dviese: aš, gydytoja dietologė, bei Daiva Barzdaitienė, gydytoja psichiatrė psichoterapeutė. Mes abi daug metų dirbame su žmonėmis, kuriuos vargina valgymo problemos, persivalgymai, emocinis valgymas. Lapkričio mėnesį pradedame naują Intuityvaus valgymo grupę „Emocinis valgymas: suprasti ir išgyti“, kviečiame registruotis.
 
Mes ne kartą girdėjome istorijų, panašių į Linos:
 
„Nuo paauglystės jaučiausi stora ir negraži. Kuo toliau tuo blogiau – nekenčiau savo kūno, ir visą laiką svajojau, koks bus mano gyvenimas, kai jis pasikeis. Ne tik svajojau, aktyviai keičiau kūną: intensyviai sportavau, laikiausi, ko gero, visų įmanomų dietų, išbandžiau begalę maisto papildų lieknėjimui. Kūnas tai didėjo, tai mažėjo, svorio numesdavau ir priaugdavau. Toliau stora ir negraži. Verkdavau, kai nevalgydavau, verkdavau, kai valgydavau. Dėkui Jums, Aušra ir Daiva, kad padėjote sustabdyti tą beprotybę. Tai, ko išmokau, naudosiu visą gyvenimą.“

 
Intuityvaus valgymo programa yra skirta žmonėms, kuriuos vargina valgymo problemos: persivalgymai, emocinis valgymas. Nors svorio sumažinimas ir nėra svarbiausias Intuityvaus valgymo tikslas, mes neišvengiame klausimų apie jį. Kaip keisis svoris, ar jis nedidės, juk nebus ribojimo, nebus dietų, nebus intensyvaus sportavimo iki alpimo?
Aušros patirtis:
 
„Jau praėjo metai po mūsų bendravimo ir
labai norėčiau padėkoti už naują gyvenimą 🙂

pridedu ir foto 🙂
kurias skiria lygiai metai 🙂
jokių dietų, jokių badavimų ir jokių persivalgymų 🙂
visiems rekomenduoju tiek knygą, tiek siūlau įsiklausyt į save.
Ačiū ačiū ačiū 🙂 „
 
Aušra iki Intuityvaus valgymo ir praėjus metams
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kviečiame registruotis į naują Intuityvaus valgymo grupę. Ji prasidės vasario 10d, vyks kiekvieną antradienį nuo 19:30 iki 21:00 valandos adresu Ulonų 5. Tai 15-os užsiėmimų programa. Vieno užsiėmimo grupėje kaina 23 € (79,74 lt)
 
 
 
Plačiau apie grupę
 
Registruotis internetu galima čia.
Gautas sutikimas tekste naudoti minėtų žmonių vardus ir atsiliepimus.


« Grįžti į naujienas

Ar žinojote, kad...


Sužinokite, ar Intuityvus valgymas Jums tinka?