Emocinis valgymas: suprasti ir išgyti

2014/02/01 – 3:47 pm

 

Kviečiame į naują Intuityvaus valgymo grupę!

 

Kviečiame į naują unikalią grupę, kuri sujungs Intuityvų valgymą ir psichoterapiją. Užsiėmimai grupėje skirti žmonėms, kenčiantiems nuo emocinio valgymo. Jie padės keisti požiūrį į maistą, išmokti klausytis ir suprasti kūno siunčiamus signalus, pradėti gerbti ir mylėti savo kūną, atsikratyti persivalgymų, dietų,  suprasti, kodėl vargina emocinis valgymas, kaip nuo jo išgyti.

 

Apie mitybą kitaip – supraskite savo kūną ir poreikius:

 

• Užsiėmimai vyksta kartą per savaitę

 

•  Iš viso 15 užsiėmimų, kuriuos veda gydytoja dietologė Aušra Jauniškytė-Ingelevičienė kartu su gydytoja psichoterapeute Daiva Barzdaitiene.

 

• Abi gydytojos turi daugiametę darbo valgymo sutrikimų srityje patirtį.

 

• Grupėje iki 8 dalyvių.

 

• Teorinės žinios bei jų taikymas praktikoje: gausite užduotis, kurias reikės atlikti tarp užsiėmimų.

 

• Grupės padeda geriau pažinti save, savo kūną ir jausmus, suprasti, iš ko kyla nepageidaujami valgymo įpročiai, kokios emocinės priežastys prisideda prie svorio didėjimo.

 

 

Ši programa labai naudinga žmonėms, kuriems sunku suprasti  savo alkio ir sotumo pojūčius, kuriuos vargina persivalgymai, emocinis valgymas. Nesvarbu dėl kurių priežasčių  tai atsirado –  ar dėl nuolatinio nepasitenkinimo savo svoriu ir figūra, ar dietų laikymosi – programa jums bus naudinga.  Ji padės suprasti savo poreikius, iš ko kyla nepageidaujami valgymo įpročiai ir sukurti autentišką rūpinimąsi savimi.

Tiek moksliniai tyrimai, tiek patirtis rodo, kad žmonės, baigę Intuityvaus valgymo programą, išmoksta vadovautis kūno pojūčiais, o ne iš išorės primestomis taisyklėmis, supranta savo poreikius, nustoja persivalgyti. Dingsta nuolatinis svarstymas, ką ir kiek valgyti, pagerėja savęs vertinimas, atsiranda daugiau pasitikėjimo savimi.

 

Užsiėmimai grupėje remiasi E. Tribole ir E. Resch sukurta Intuityvaus valgymo programa, kurios veiksmingumas įrodytas moksliniais tyrimais, bei mentalizacija, kuri nepamainoma siekiant išlaikyti emocinę pusiausvyrą bei jaustis stabiliai. Mentalizacija – tai gebėjimas suvokti savo mintis bei jausmus, numanyti, kas vyksta kito žmogaus viduje ir suprasti kas vyksta tarp Jūsų Abiejų kiekvieną akimirką.

 

Registruokitės į grupę, jei:

 

• Jus vargina persivalgymai, emocinis valgymas.

• Pavargote nuo dietų.

• Tikite, kad yra geresnis būdas, nei dietos.

• Esate nepatenkinti savo valgymu, bet jaučiatės užstrigę.

• Atsibodo nuolatinė kova su svoriu.

• Jums atrodo, kad neturite valios.

• Ieškote būdo, kaip pagerinti santykį su maistu ir savo kūnu.

• Norite geriau pažinti save.

 

Užsiėmimai vyks kartą per savaitę, iš viso 15 užsiėmimų.  Grupės užsiėmimuose bus iki 8 žmonių. Vienas užsiėmimas truks 1,5 valandos. Grupės vyks kiekvieną antradienį nuo 18:00 iki 19:30 val.

 

Prieš patenkant į grupę, būtina atvykti į pirmą individualią konsultaciją. Ji skirta įvertinti, kokia yra situacija ir problema, ar jums tinka Intuityvus valgymas, jei ne, informuojama apie kitas problemos sprendimo alternatyvas. Pirmos individualios konsultacijos kaina – 100 lt, vieno užsiėmimo grupėje kaina – 80 lt.

 

Kviečiame  registruotis į pirmą konsultaciją internetu arba telefonu 861515411

 

Užsiėmimus „Emocinis valgymas: suprasti ir išgyti“ veda:

 

gyd. dietologė

Aušra Jauniškytė-Ingelevičienė, gydytoja dietologė, vienintelė sertifikuota Intuityvaus valgymo konsultantė Lietuvoje.
Plačiau

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

psichiatrė psichoterapeutėDaiva Barzdaitienė, gydytoja psichiatrė psichoterapeutė, mentalizacijos krypties Lietuvoje pradininkė. Daug metų dirba valgymo sutrikimų gydymo srityje, penkerius metus vadovavo Valgymo sutrikimų tarnybai Jungtinėje Karalystėje.

Plačiau


« Grįžti į naujienas

Ar žinojote, kad...


Sužinokite, ar Intuityvus valgymas Jums tinka?